Riga 2015

Sākums

Latvia2015

14. maijā, Arhitektūras un mediju centrā H2O6 RISEBAcollage 0327

Seko mūsu jaunumiem!

Reģistrācija ir atvērta! Spied šeit, lai reģistrētos! >>>

Mūsu sadarbības partneri

Par pasākumu

Pasākums (Y)Our Future Latvia dod iespēju jauniem cilvēkiem sākt vai turpināt savu sapņu karjeru, saņemot pareizos “instrumentus” un tiekoties ar HR profesionāļiem, kas iedos vērtīgus padomus par darba vietas meklēšanu, darba intervijām un CV noformēšanu, katra indivīda prasmju pareizo pielietošanu un pilnveidošanu.
Pasākumu organizē starptautiska jauniešu organizācija Junior Chamber International (JCI) vietējā nodaļa JCI MB Riga. Pirmo reizi (Y)Our Future notika Briselē 2012. gadā un 2014. gadā Latvijā.
Iepriekšējā gadā interese par pasākumu bija ļoti liela, tāpēc projekts turpinās un 2015. gadā notiks 2. pasākums!

Lasīt tālāk >>>

Programma

Pasākuma programma sastāv no 3 galveniem blokiem: paneļu diskusija, CV vērtēšana/Simulācijas darba pārrunas, tematiskā noslēguma prezentācija. Pirmajā daļā piedalīsies spilgtas personības, kuras vēlās padalīties ar savu veiksmīgu darba pieredzi un darba meklēšanas padomiem.
Otrajā daļā mēs uzaicinājām profesionālus atlases speciālistus no vadošajiem uzņēmumiem, kas sniegs individuālu CV vērtēšanu vai simulēs darba pārrunas. Noslēguma daļā uzstāsies iedvesmojošs, veiksmīgs līderis, kurš dalīsies ar savu pieredzi.

Lasīt tālāk >>>

Vēlies kļūt par sadarbības partneri? Vairāk uzzini šeit >>>

 Informatīvi mūs atbalsta