Riga 2015

Riga 2015

Par pasākumu

Pasākums (Y)Our Future Latvia dod iespēju jauniem cilvēkiem sākt vai turpināt savu sapņu karjeru, saņemot pareizos “instrumentus” un tiekoties ar HR profesionāļiem, kas iedos vērtīgus padomus par darba vietas meklēšanu, darba intervijām un CV noformēšanu, katra indivīda prasmju pareizo pielietošanu un pilnveidošanu.

Pasākumu organizē starptautiska jauniešu organizācija Junior Chamber International (JCI) vietējā nodaļa JCI MB Riga. Pirmo reizi (Y)Our Future notika Briselē 2012. gadā un 2014. gadā Latvijā.

Iepriekšējā gadā interese par pasākumu bija ļoti liela, tāpēc projekts turpinās un 2015. gadā notiks 2. pasākums! Lasīt vairāk.

Programma

Pasākuma programma sastāv no 3 galveniem blokiem: paneļu diskusija, CV vērtēšana/Simulācijas darba pārrunas, tematiskā noslēguma prezentācija. Pirmajā daļā piedalīsies spilgtas personības, kuras vēlās padalīties ar savu veiksmīgu darba pieredzi un darba meklēšanas padomiem.

Otrajā daļā mēs uzaicinājām profesionālus atlases speciālistus no vadošajiem uzņēmumiem, kas sniegs individuālu CV vērtēšanu vai simulēs darba pārrunas. Noslēguma daļā uzstāsies iedvesmojošs, veiksmīgs līderis, kurš dalīsies ar savu pieredzi.