TAVA PROFESIONĀLĀ NĀKOTNE

Kas ir (Y)Our Future?

Vienas dienas profesionālās izaugsmes konference darba meklētājiem Latvijā, kas ir daļa no Briseles iniciatīvas un notiek arī citviet Eiropā. Konferences laikā katrs dalībnieks uzzinās par aktuālajām tendencēm darba tirgū, kā arī tiks informēts par to, kā kļūt par pievilcīgu kandidātu, par kuru cīnās uzņēmumi.

Pēc Jūsu izvēles, konferences laikā Jums būs iespēja saņemt individuālu konsultāciju par Jūsu CV (Curriculum Vitae) vai ieteikumus veiksmīgai darba intervijai, pašam piedaloties intervijas izmēģinājumā ar kādu no vadošajiem Latvijas personāla vadības profesionāļiem.

Mēs aicinām piedalīties

Interesentus, kas meklē jaunas darba iespējas vai kuriem ir vēlme tuvākajā laikā mainīt savu darbības nozari.

Ja Tu meklē darbu, vēlies mainīt nozari, gribi atgriezties darbā pēc ilgas prombūtnes laika – (Y)Our Future in Latvia konference ir domāta tieši Tev!

ATSAUKSMES

Man bija dīvaini apjaust, ka es nevēlos vairs turpināt karjeru tajā nozarē, kuru es universitātē apguvu veselus 4 gadus. Kad apmeklēju pasākumu 2014.gadā, mana CV vērtētāja iedvesmoja un iedrošināja spert soli, lai sāktu apgūt praktisko pieredzi tajā nozarē, kas mani patiesi interesē.
Diāna(Y)Our Future in Latvia 2014 dalībniece

Lielisks pasākums jauniem un uzņēmīgiem cilvēkiem, kas vēl tikai meklē savu vietu darba tirgū. Uzzināju daudz ko noderīgu par kvalitatīva CV veidošanas niansēm un citiem ar darba un karjeru saistītiem jautājumiem, ko noteikti pielietošu arī savā praktiskajā darbībā.
Arta(Y)Our Future in Latvia 2015 dalībniece